TaskBeat

Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków?

• Awatar

Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków?

12.03.2011, 13:39, Gość,
    Jak w temacie - ile kosztują takie zabiegi? Czy są one w niektórych przypadkach refundowane? Czy cena jest zależna od ilości żylaków, czy płaci się "za nogę"?
    40 28
  • Awatar
    11.07.2011, 22:10, Gość,
    Witaj - mnie w Legionowie u dr Feligi kosztowało 1800 zł w czerwcu 2011 zabieg szybki i fajny i jestem zadowolona bardzo.Nie jest to refundowana .Płaci się moim zdaniem za nogę.Pozdrawiam
    Cytuj 23 21
  • Awatar
    30.11.2012, 19:07, Gość,

W Klinice w Klaudynie jedna noga 2.000 zł. Operuje dr Trochimczuk.

Cytuj 22 16
  • Awatar
    25.06.2013, 17:05, Gość,

Witajcie,

Producenci programu telewizyjnego o chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej, współpracujący z jedną z najlepszych klinik w Warszawie, szukają osób do nowego projektu.

Poszukujemy uczestników, którym pomożemy zlikwidować nawet najbardziej wstydliwy defekt, którzy otwarcie opowiedzą o swoim problemie.

Jesli jestes zainteresowany, proszę o kontakt na mejla: sandra.jolie@wp.pl

Pozdrawiam!

Sandra

Cytuj 6 6
  • Awatar
    04.01.2014, 09:09, Gość,

Ja robiłam zabieg w Centrum Elite, płaciła 3.5 tys. ale zabieg różnił się nieco od standardowych, bo stosują tam fale o innej długości (dłuższe), dzięki czemu zabieg jest bardziej skuteczny, nie zostawia uszkodzonych ścian naczyń, nie boli tak jak przy krótszych falach.

Cytuj 0 0
  • Pastylka.pl - awatar
    10.01.2014, 16:02, kotemi,

Ktoś może polecić zabiegi na usunięcie żylaków w Warszawie? Jakieś sprawdzone miejsca?

Cytuj 0 0

Twoja odpowiedź

Awatar
Gość
Wybierz nick i awatar!
Rozszerzenia zdjęć: .jpg, .jpeg, .png
*Pola wymagane