skuteczne leki na żylaki

• Awatar

Skuteczne leki na żylaki

19.10.2010, 17:23, Gość,
    próbowałam już masy leków - przez wszystkie z wyciągiem z kasztanowca, dostępne bez problemu w aptece po takie, które zamawiałam z internetu, a kosztowały po 80 zł za małą tubkę - Polecicie mi coś sensownego? bo mam dość wydawania kasy na kolejne maści, które nic nie dają
    48 25
  • Awatar
    17.11.2010, 14:25, Gość,
    zamiast skutecznych moglabym niestety chyba wypisywac tylko nieskuteczne ;/
    Cytuj 28 22
  • Awatar
    18.11.2010, 10:01, Gość,
    właśnie zaczęłam leczenie sokiem Noni (robię sobie okłady) Zobacze na ile to będzie skuteczne, ale pewnie na poprawę trzeba będzie poczekać kilka miesięcy
    Cytuj 25 20
  • Pastylka.pl - awatar
    08.12.2010, 17:37, Wanda,
    próbowałam mase tych z kasztanowca leków (takich tanich po 10 zł), ale żaden mi nic nie dał ;// jak ktoś wymyśli dobry lek to chyba Nobla dostanie (oczywiście mówie tu o kosmetycznym leczeniu, a nie operacyjnym)
    Cytuj 22 19
  • Awatar
    22.12.2010, 16:13, Gość,
    niestety jesli chodzi o leki to poki co tez nic nie znalazlam wartego polecenia Slyszalam za to o tym noni i widze, ze kolezanka wyzej uzywa - jestem ciekawa jak wyniki, czy to cos da, bo kioedys sobie raz tez zrobilam tym, ale potrzeba pewnie kilku miesiecy, zeby mozna bylo jakas opinie wyrazic
    Cytuj 21 18
  • Awatar
    26.02.2011, 15:50, Gość,
    Ja znalazlam teraz masc Heparinum i zaczynam uzywac, ale poki co to nie mam zadnych godnych polecenia lekow na zylaki, a uzywalam ich juz duzo, niestety do chwili obecnej nie zlalazlam "zlotego lekarstwa".
    Cytuj 23 21
  • Awatar
    17.03.2011, 15:06, Gość,
    Od wczoraj też z soku noni korzystam, właśnie mam na nodze pod bandażem namoczone waciki przyłożone, ale jakoś nie mam złudzeń, że będzie to złoty środek.
    Cytuj 24 20
  • Pastylka.pl - awatar
    14.06.2011, 22:04, asia55,
    Witam,błagam napiszcie czy sok z noni pomaga na żylaki,bo mam problem,ale sok ten sporo kosztuje jak na portfel emeryta,czym jaszcze leczyć?Teraz stosuję wyciągi z kasztanowca.pozdrawiam
    Cytuj 20 20
  • Pastylka.pl - awatar
    15.06.2011, 10:53, garfield,
    Używałam soku Noni na żylaki, lecz nie regularnie, ponieważ była to butelka mojej siostry, a nie chciałam jej za często go podbierać, bo wiem, że jest to bardzo drogie. Używałam go wtedy, kiedy miałam taki czas, że bolała mnie łydka i widziałam, że żylak się uwypuklił. Po kilkakrotnym użyciu dzień po dniu widziałam różnicę, jednak nie wiem, na ile była ona spowodowana okładami z soku, a na ile tym, że zwracałam wtedy uwagę, żeby odpowiednio siedzieć, nosiłam wygodne buty i częściej układałam nogi powyżej serca, żeby ułatwić płynięcie krwi. Bardzo dużo dobrego o soku Noni czytałam, ale zbyt mało go używałam, żeby określić jego skuteczność. Maści stosowałam wiele i żadna nie sprawiła (nawet te bardzo drogie), że wystająca żyła zniknęła, chociaż oczywiście możliwe, że gdybym ich nie stosowała to problem byłby jeszcze większy.
    Z kwestią jak leczyć lepiej jest zwrócić się do lekarza, bo na podstawie zaawansowania Pani żylaków uzna, co będzie dla Pani najlepsze, także najlepiej zacząć od takiej wizyty, może lekarz również powie Pani więcej o skuteczności tego soku.
    Ja mam bardzo mały problem z żylakami i dostałam zalecenie noszenia specjalnych podkolanek, których niestety do dziś nie wykupiłam, chociaż wiem, że powinnam, stosuję maści tak na wszelki wypadek, ale raczej nieregularnie i staram się stosować do podstawowych zasad. Mój problem nie znika, ale się nie rozwija, a to już częściowo uznaję za sukces :).
    Cytuj 25 19
  • Awatar
    05.01.2012, 12:33, Gość,

Noni to przereklamowany srodek.Lepiej posadzić żyworodke- sokiem robic okłady-o wiele taniej wyjdzie

Cytuj 27 21
  • Awatar
    04.01.2013, 20:20, Gość,

kasztany jesienia zalac wodka i po dwoch tygodniach smarowac 3 lub 4 razy dziennie przez rok napewno pomoze

Cytuj 15 11
  • Awatar
    04.01.2013, 20:23, Gość,

i jeszcze dodam ,ze za kadym razem kiedy masz nacierac nogi to musisz z chlodzic w wannie ,a potem nacieraca

Cytuj 14 11
  • Awatar
    05.01.2013, 11:45, Gość,

a słyszeliście o maści pijawkowej?

Cytuj 16 11
  • Awatar
    16.01.2013, 08:23, Gość,

W sprawie leczenia żylaków to apteki i cały przemysł z tym związany mamy po prostu do dupy. Wszyscy się przekrzykują reklamują nowe leki, które od lat nic w sprawie żylaków nie potrafią zmienić!

Cytuj 18 11
  • Pastylka.pl - awatar
    16.01.2013, 15:54, ella,

Witam.
    Przez wiele lat usiłowałam "leczyć" się z żylaków maściami. To ściema, nie wierzcie, że jest cudowny krem czy maść która powstrzyma chorobę rozwijającą się w głębi człowieka. Zanim zobaczymy żylak na nodze proces chorobowy już trwa, często dłuższy czas. Ślad na nodze to tylko jeden z objawów toczącej się choroby i żadne smarowania nic nie pomogą. Jeżeli uszkodzeniu ulega żyła, która jest rozepchana przez krew to raczej trzeba się zastanowić co jest przyczyną takiego stanu. Czy jest to być może zły tryb życia, wysokie obcasy, ciąża, uszkodzenie zastawek czy geny w połączeniu z jakimś dodatkowym czynnikiem. Żylaki nie biorą się znikąd i same niestety nie znikają. Wiem coś o tym z własnego doświadczenia. Maści działają jedynie powierzchownie, poprawiają krążenie podskórne przynosząc jedynie ulgę zmęczonym nogom. Na maściach nie ma informacji, że leczą żylaki. Mogą jedynie wspomóc jakąś inną skuteczną metodę leczenia ale o tym decyduje lekarz. Od wizyty u niego nie da się " uciec" w tej chorobie. Specjalnie piszę choroba bo żylaki to nie defekt kosmetyczny tylko poważne schorzenie, które nieleczone w porę przynosi opłakane skutki w przyszłości. Jest wiele metod ich leczenia, od nieinwazyjnych po chirurgiczne. Ale da się to przeżyć i żyć bez tego paskudztwa na nogach.
    Polecam terapię uciskową z metod nieinwazyjnych. Jest skuteczna i powinny korzystać z niej osoby zagrożone żylakami. Stojąca lub siedząca praca, długie podróże, ciąża to sytuacje w których trzeba korzystać z rajstop uciskowych. Można się do nich przyzwyczaić, nie są szpecące a dają wiele dobrego. Skutecznie powstrzymują rozwój choroby. Przeciw działają jej. Moja znajoma używa ich chyba ze dwadzieścia lat i nie ma żylaków. U niej choroba się nie rozwinęła w przeciwieństwie do mnie. Ja nie nosiłam ich do teraz, czyli do operacji i bardzo tego żałuję. Sama sobie zrobiłam krzywdę.
    Maść z pijawki lekarskiej jest bardzo fajna, przynosi ulgę opuchniętym nogom, znikają podskórne obrzęki ale również nie leczy żylaków. Używam jej przy masażu nóg. To także nie jest lek. Producent podaje, ze poprawia obieg limfy i krwi, ujędrnia skórę, przywraca elastyczność mięśni i wiązadeł. I tak jest w rzeczywistości, dokładnie tyle ta maść robi.
    Nie wierzcie w cudowne maści, lepiej pójść do lekarza, rozpoznać problem i podjąć leczenie.
    Pozdrawiam

Cytuj 15 11
  • Awatar
    10.04.2013, 17:01, Gość,

Maści cudownych, ani tabletek nie ma chyba, bo przetestowałam kilkanaście minimum ;/ tylko jak regularnie ćwiczyłam to widziałam poprawę - nie ma co wydawać kasy na takie rzeczy tylko lepiej na basen się zapisać!

Cytuj 7 9
  • Awatar
    01.05.2013, 13:05, Gość,

Witam. Na żylaki polecam Red blocker używałam tabletek przez miesiąc i musze przyznać że widoczność ich sie zmniejszyła. Lecz jedyny minus tego to cena bo 30 tabletek kosztuje około 30 zł.

Cytuj 5 6
  • Awatar
    04.06.2013, 22:04, Gość,

a próbowaliście kolagenu naturalnego??? ja widziałem efekty jego działania i są bardzo dobre!!! kuracja polega na codziennym smarowaniu nóg maścią (kolagenem naturalnym) oraz przyjmowaniu tabletek (również z kolagenem) które działają od wewnątrz. Producent podaje, że nie jest to lek ale efekty działania są bardzo dobre. Trzeba tylko stosować regularnie i cierpliwie a zmniejszy problem w bardzo dużym stopniu (czasami do rozmiarów, które pozwalają o nim zapomnieć). Od niedawna (od kiedy przekonałem się, że to działa) jestem dystrybutorem kolagenu i mogę załatwić rabat! Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać kobierski.dominik@gmail.com TO DZIAŁA!

Cytuj 7 11
  • Awatar
    25.06.2013, 17:04, Gość,

Witajcie,

Producenci programu telewizyjnego o chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej, współpracujący z jedną z najlepszych klinik w Warszawie, szukają osób do nowego projektu.

Poszukujemy uczestników, którym pomożemy zlikwidować nawet najbardziej wstydliwy defekt, którzy otwarcie opowiedzą o swoim problemie.

Jesli jestes zainteresowany, proszę o kontakt na mejla: sandra.jolie@wp.pl

Pozdrawiam!

Sandra

Cytuj 5 7
  • Pastylka.pl - awatar
    10.10.2013, 08:51, andzia,

Informuje ze leki na zylaki oferuje apteka internetowa www.e-esculap.pl. Np lek otrex 600 x 30 tabletek w cenie 25,90zl

Cytuj 5 5
  • następny temat
    obcasy a żylaki

Twoja odpowiedź

Awatar
Gość
Wybierz nick i awatar!
Rozszerzenia zdjęć: .jpg, .jpeg, .png
*Pola wymagane