TaskBeat

Po operacji

• Awatar

Po operacji

04.08.2012, 14:05, Gość,

Miałem miesiąc temu operowane żylaki kończyn dolnych... Miałęm 3 naciecia w pachwinie , w udzie i nad kostką. Po 2 tyg operacji zdjeli mi szwy noga się goi. Ale znowu zaczynają mi wychodzić żylaki nie wiem dlaczemu :( Za 2 tyg mam kontrole jezeli to znowu bd żylaki to nie wiem co zrobie :(

28 32
  • Awatar
    06.08.2012, 11:42, Gość,

Niestety to że się zoperuje żylaki nie wyklucza tego problemu w przyszłości. Chociaż dziwnie, że już po dwóch tygodniach ;/ Z założenia operacja polega na usunięciu żył, które już są chore, ale na tych które pozostały (były zdrowe podczas operacji) mogą się tworzyć nowe żylaki.
    Może zadzwoń do swojego lekarza zapytaj, czy to możliwe, że już wyszły nowe żylaki? w końcu tworzenie się żylaka to nie jest kwestia kilku dni. Poczytaj też tutaj, jak (chyba głównie Panie) wypowiadają się o swoich przeżyjaciach po operacji - może akurat znadziejsz ważne informacje dla siebie (ja mam żylaki, ale jeszcze nie miałam operacji) - operacja żylaków
    Trzymam kciuki, żeby więcej ich Ci się nie tworzyło! :) (marzę o nogach bez tego paskudztwa ;//)

Cytuj 31 27
  • następny temat
    Otwarty żylak

Twoja odpowiedź

Awatar
Gość
Wybierz nick i awatar!
Rozszerzenia zdjęć: .jpg, .jpeg, .png
*Pola wymagane