TaskBeat

biegunka po alkoholu

Kategorie:
    Gastrologia

Choroba:
    Rozwolnienie
  • Awatar

Biegunka po alkoholu

05.12.2010, 16:45, Gość,
    Po imprezie nawet, jeśli mam tylko małego kaca to następnego dnia mam rozwolnienie To jest normalne zjawisko, czy to mój organizm tak źle reaguje na alkohol?????
    45 18
  • Awatar
    05.12.2010, 19:55, Gość,
    nie pić tyle to najlepsze rozwiązanie ;)
    Cytuj 20 42
  • Petunia
    05.12.2010, 20:37, Petunia,
    Chyba normalne. Podejrzewam, że ma to jakiś związek z witaminą C - na kaca to najlepszy środek bo alkohol ją zabija/wypłukuje czy coś takiego, a przecież jak ją (witaminę C) przedawkujesz to też lecisz na kibelek;-p
    Cytuj 18 78
  • Awatar
    07.12.2010, 23:31, Gość,
    Ale to znaczy, że jeśli na kaca nie wezmę witaminy C to nie powinnam mieć biegunki, a ja pije ewentualnie herbatę z dużą ilością cytryny, ale samej witaminy C nigdy nie biorę
    Cytuj 17 12
  • rogaty2
    08.12.2010, 21:39, rogaty2,
    petunie BZDURA !

przeczytaj sobie na Wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Witamina_C

nadmiar wit C powoduje biegunke a nie odwrotnie
    Cytuj 16 22
  • Awatar
    29.12.2010, 21:49, Gość,
    "Ale to znaczy, że jeśli na kaca nie wezmę witaminy C to nie powinnam mieć biegunki, a ja pije ewentualnie herbatę z dużą ilością cytryny, ale samej witaminy C nigdy nie biorę" ja mam to samo, nawet jak 1,5piwka wypije, nie mówiąc nic o winie czy wódce...
    Cytuj 29 17
  • Awatar
    10.02.2011, 21:49, Gość,
    może to dlatego, że organizm próbuje się sam oczyścić z pozostałości po alkoholu? ale to chyba dosyć dużo osób tak ma, z tym, że nikt o tym nie rozmawia :P
    Cytuj 17 15
  • Awatar
    10.04.2011, 10:04, Gość,
    bardzo dobry jest imodium instant, mi kiedyś farmaceutka w łódzkiej aptece "za grosze" w manufakturze poleciła i się sprawdził. Polecam spróbować w razie problemów, kosztuje raptem nieco ponad 6zł, starczy na kilka razy. Ewentualnie mieć w domu zapas węgla :-)
    Cytuj 21 70
  • Awatar
    05.02.2012, 19:48, Gość,

sprawdź wątrobę ...pod katem żółtaczki

Cytuj 25 19
  • Awatar
    27.02.2012, 22:31, Gość,

zespół jelita nadwrazliwego albo alergia na alkohol(zdarza sie czasami)

Cytuj 16 19
  • Awatar
    08.03.2012, 23:39, Gość,

Zwroc uwage na jako alkohol pijesz.. u mnie np. wodka mi nie szkodzi zupelnie ale jak po wodce wypije piwo lub same piwo to mam nastepnego dnia rewolucje ... takze w moim przypadku to ewidentnie zesp. jelita nadwrazliwego :(

Cytuj 22 25
  • Awatar
    02.06.2012, 16:16, Gość,

moja przyjaciolka z pokoju tez tak miala, zawsze wtedy pila lactoral, mowila ze wtedy szybciej jej przechodzi i ze przywraca rownowage bekteryjna przewodu pokarmowego do porzadku po wymiotach

Cytuj 13 21
  • Pastylka.pl - awatar
    05.08.2013, 21:27, Arowana14,

Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje rozwolnienie w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę.
    Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu.
    Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flory-100-kaps./129

Cytuj 5 10
  • Awatar
    31.01.2014, 19:10, Gość,

Widocznie tak twój organizm reaguje na alkohol. Następnym razem jak dopadnie cię biegunka to koniecznie jak najwięcej pij. Gdy mnie dopada biegunka to pije orsalit, łykam węgiel leczniczy i zwykle to pomaga. Po biegunce stosuje probiotyki dla odbudowy flory jelit.

Cytuj 1 1

Twoja odpowiedź

Awatar
Gość
Wybierz nick i awatar!
Rozszerzenia zdjęć: .jpg, .jpeg, .png
*Pola wymagane