TaskBeat

  Katar po obudzeniu

 • Awatar

  Katar po obudzeniu

  10.03.2011, 13:21, Gość,
  Codziennie po obudzeniu sie mam dosc mocny katar, poza tym czuje sie bardzo dobrze i nie jestem przeziebiona, a ten katar to jest raczej stan ciagly. Czym moze byc taki katar spowodowany?
  14 10
 • Awatar
  10.03.2011, 22:18, Gość,
  Wygląda to na alergię albo zatoki. Chorujesz na jedno albo drugie?
  Cytuj 9 8
 • Pastylka.pl - awatar
  05.08.2013, 21:40, Arowana14,

  Infekcje dopadają nas wszędzie. Trudno jest temu zapobiec. Oczywiście naturalne sposoby są bardzo dobrym pomysłem. Jednak myślę, że niewystarczającym. Niestety sam czosnek nie sprawi, że przestaniemy chorować. Ja polecałabym połączyć naturalne sposoby ze sprawdzonym preparatem. "VirAgo" firmy CaliVita to produkt łączący w sobie wszystko to, co będzie nas chronić przed infekcjami. "VirAgo" dzięki swoim składnikom skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu odpornościowego. To również skuteczna ochrona w walce z bakteriami i grzybami.
  Ja osobiście nie znam lepszego produktu. Jeśli Wy znacie to chętnie posłucham Waszych rad, choć wątpię żeby dało się go czymś pobić ;)
  Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: www.vitero.pl/pl/p/Virago-90-tabl./150

  Cytuj 1 1
 • Pastylka.pl - awatar
  22.02.2014, 18:39, julicia,

  Nie masz w domu za ciepło, duszno? ja też miałam zawsze rano katar, bo w domu 25 stopni, spałam bez przykrycia i niby zdrowa a katar był. Zmniejszyłam temperaturę, zakładam na noc skarpety i włączam nawilżacz i kataru nie ma. Spróbuj. Polecam również areozol Euphorbium Heel, on też mi pomógł bardzo, zawsze jak budziłam się rano to sobie psiknęłam i po godzinie po katarze.

  Cytuj 1 2

Twoja odpowiedź

Awatar
Gość
Wybierz nick i awatar!
Rozszerzenia zdjęć: .jpg, .jpeg, .png
*Pola wymagane

TEMATY

1 temat